Krovy a strešné krytiny

Bramac

Pevnosť betónovej krytiny Bramac je až o 30% vyššia ako u iných tvrdých krytín. Časom sa zrením na rozdiel od iných materiálov ešte ďalej zvyšuje. To je zárukou jej dlhej životnosti až 100 rokov.

Škridly Bramac majú spomedzi krytín najnižšiu nasiakavosť, čo zároveň znamená najvyššiu odolnosť proti pôsobeniu mrazu.

Tvarovo presné škridly spolu s originálnym systémom doplnkov zabezpečujú maximálnu funkčnosť strechy a vyriešenie jej každého detailu.

Ruukki

Strechy spoločnosti Ruukki sú vyrobené z kvalitnej fínskej ocele s vysokou odolnosťou, ktorá je doplnená najmodernejšími povrchovými úpravami.

Oceľové jadro výrobku je ošetrené siedmimi vrstvami, ktoré zabraňujú poškodeniu oceľovej strešnej krytiny počas montáže a zabezpečujú jej bezproblémové použítie po celé desaťročia. Naše surovinové zdroje, mechanizmy kontroly kvality a starostlivo vypracované výrobné mechanizmy sú zárukou dokonalosti výrobkov až do posledného detailu.

Kvalitná povrchová úprava znemožňuje poškodenie strechy mechanickým poškriabaním a rovnako zabezpečuje jej dlhoročnú farebnú stálosť. Čo robí oceľ Ruukki najlepšou na trhu je unikátna povrchová úprava nazvaná PURAL založená na báze polyuretánu.

Tondach

Extrémna odolnosť keramickej strešnej krytiny a jej špeciálnych povrchových úprav chráni vášu strechu i váš domov pred najtvrdšími poveternostnými vplyvmi.
Výber suroviny a technologicky náročný spôsob spracovania garantujú špičkovú mechanickú pevnosť voči náporom vetra či zaťaženiu snehom, pri optimálnej hmotnosti a hrúbke krytiny.

Premyslený dvojitý drážkový systém zabezpečuje rýchly odvod vody a pomáha chrániť objekt pred vlhkosťou a prachom.

Precízne spracovanie na vysokej remeselnej úrovni vytvára trvácnu krytinu so životnosťou minimálne 80 až 100 rokov bez akejkoľvek údržby.

Krovy a strešné krytiny

Máte záujem o vypracovanie cenovej kalkulácie rozpočtu na strechu?